İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları felsefemizin temel yapı taşlarını çalışanlarımızın aidiyet bilinçlerinin artırılarak uzun vadeli istihdam sağlanması oluşturur.

Şirketimiz, stratejilerini faaliyet gösterdiği bölgenin sektörel standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile sürdürülebilir kalite, saygınlık ve bölgesel liderliği sağlamak üzerine yapılandırır.

“Doğru işe doğru eleman” ilkesi ışığında, bilimsel tekniklerden yararlanarak seçilen personelin, hem mesleki hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimlerle kuruma ve topluma yararlı bireyler haline gelmeleri desteklenir.

Bu stratejilerin gerçekleştirilmesinde rekabet yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetilmesinde kolaylık sağlayacak sistemleri kurgulayarak, şirket çalışanlarımıza güven, saygı ve işbirliği içerisinde çalışma ortamları yaratarak sürekli memnuniyetlerini oluşturmak, görev farkı gözetilmeksizin eşit hak ve imkânlar sunarak hizmette mükemmelliği yakalamaktır.

Ballıpınar Şirketler Grubunda işe alma ve yerleştirmenin temel amacı, şirket kültürüne ve şirketin ortak değerlerine uygun, pozisyonların gereksinimlerini karşılayacak, kurumu geleceğe taşıyacak adayları kazanma ve ilerletmedir.

Merkez Ofisimizde ön görüşmede adayın kurum kültürüne uygunluğuna ve pozisyon için uygun yetkinliklere sahip olup olmadığına bakılır. İnsan Kaynakları departmanı tarafından yapılan ön görüşmeyi geçen adaylar ile ilgili ikinci görüşmeyi bölüm yöneticisi yapar. İhtiyaç halinde görev ile ilgili farklı yöneticiler ile de mülakatlar yapılabilmektedir. Görüşmeleri olumlu geçen adaylar hakkında insan kaynakları yetkilileri tarafından adayın özgeçmişi hakkında referans araştırması yapılır. Yapılan görüşmeler neticesinde insan kaynakları sorumlusu ve ilgili departman yöneticisi kişinin yetenekleri, deneyimi, eğitimi v.b. kriterler doğrultusunda doğru adayı belirler. Belirlenen adaya ücret, çalışma koşulları ve sosyal haklar v.b. konuları da aktarılarak iş teklifinde bulunulur.

Ücret yönetiminin kurumumuzdaki odak noktası; iş değerlendirme sonuçları, şirket içi ücret dengeleri, piyasa ücret araştırması ve aynı zamanda ekonomik konjektürü de temel alan tatmin edici ve rekabetçi ücret politikalarıyla, performansı ayrıştırıp uzun soluklu çalışan profiline sahip olmayı hedefler.

f675c568f871a9a63c8ce8ae5f397568
Mutluluğun Mimarları

Ballıpınar Grup çalışanları olarak ortak fikirlerle geliştirilen projeler takım çalışmasına uygunluğu ile göze çarpmakta. “Hızlı Büyümemizin Sırrı” olarak nitelendirdiğimiz insan odaklı, insani değerlere saygılı ve takım çalışmasına yürekten inanan felsefemiz sayesinde mutlu gelecekler inşa ediyoruz.

Bizim bir hayalimiz var. Tüm çalışanlarımız, paydaşlarımız, devletimiz ve müşterilerimizin ortak çıkar ve memnuniyetlerini hedef alan bölgesel ve ülke geneli “Refah Toplumu” oluşumuna katkıda bulunmak. Bu hayalimize ortak olmak ister misin?

Açık Pozisyonlar

Pozisyon/Görev Yer Sektör İlan Tarihi
Poliklinik Depo Sorumlusu Antalya Poliklinik Sağlık Sektörü 3 Ocak 2017
Akaryakıt Sorumlu Mühendis Sunpet Akaryakıt Sektörü 27 Aralık 2016
Bilgi İşlem Sorumlusu Merkez Ofis Bilgi Teknolojileri 11 Eylül 2016
Dental Müdür Antalya Poliklinik Sağlık Sektörü 10 Haziran 2016
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Şikayet, görüş ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Uzman kadrosuna ve tüm personelin samimi sıcak yaklaşımına teşekkür ederim. Avrupa’da gittiğim dişçilerden, Türkiye’de 10 kat daha iyi hizmet aldık. Afyonda böyle bir diş polikliniği oluşu mutluluk verici.

Sedat Balun

Antalya’ya hayırlı olması dileklerimle, başarılar diliyorum.

Fahrettin Akgöz

Çalışma Hayatınıza Bizimle Güzel Bir Başlangıç Yapmak İster Misiniz?